Jegyvásárlás

Program


Orfeum

Orfeum

ORFEUM – zenés revü időutazással a XX. Századba élő zenekarral

 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2019. március 22. péntek, 19:00

Munka után, estefelé… A hajdani orfeumok emlékezetes világát az egykori kávéházak hangulatával ötvözve idézi meg a Hadart Színház. A színpadon hat színész és egy zenekar – semmi sem szab határt fantáziánk, emlékeink szárnyalásának. El sem hinnék, hogy egy-egy ismert melódia mi mindent képes elmesélni, olykor szeretettel, máskor szemrehányással, boldogan, vagy kétségbeesetten, de mindig személyesen és szenvedélyesen. Darvas Ferenc, e világ egyik leghivatottabb szakértője, válogatásában olyan dalok csendülnek fel például, mint a Gyere, te nímand, a Mily mesés a niagara vízesés, a Fizetek főúr, a Valaki kell nekem is stb… Egy orfeumi revü, ahol mindenki megtalálja a saját kedvencét.

Szereplők: Mérai Katalin, Laurinyecz Réka, Háda János, Zakariás Éva, Gieler Csaba, Csórics Balázs Rendező: Háda János

Zenei vezető: Darvas Ferenc

Jelmez: Zsigmond Éva

A törökbálinti színházbérlet 4. előadása.

Ajánlatunk


Marius von Mayenburg EX Fordította: Deés Enikő és Dömötör András

Felejtsd el a sztereotípiákat, Alexander Popa darabja három színész játéka. Férj feleség, jóbarát. Vélt és valós igazságok, nyomozás, (mert egy titok leleplezése mindig nyomozás is egy kicsit). Nevetni fogsz, majd meglepődsz, majd szembe kerülsz a titokkal.

Bruscon (Alföldi Róbert), a Nemzet Színésze, kis társulatával vendégjátékra érkezik. Az új és ismeretlen helyen azonban szinte mindennel baja van. És csak pár óra van az előadás kezdéséig. 

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!